Kontakta oss

Kontaktuppgifter

Bågenfelt & Hellström AB

August Barks Gata 17
42132 Västra Frölunda
Göteborg

Telefon: 031-49 04 30
Fax: 031-45 10 16
Mail: info@bagenfelt.se
 

Kontakpersoner

VD / Försäljning
Sten Bågenfelt
Mail: sten@bagenfelt.se
Direkt tel: 031-49 04 35
Mobil: 0706-49 04 35

Verkstadschef / Försäljning / Maskin & Plåtverkstad
Kristian Wejrum
Mail: kristian@bagenfelt.se
Direkt tel: 031-49 04 34
Mobil: 0708-49 90 02

Projektledare / Försäljning / Vibrationsmatare / Specialmaskiner
Almir Hafizovic
Mail: almir@bagenfelt.se
Direkt tel: 031-49 04 37
Mobil: 0708-49 90 09

Projektledare / Försäljning / Bandtransportörer
Hans Brodin
Mail: hans@bagenfelt.se
Direkt tel: 031-49 04 38
Mobil: 0708-49 90 04

Konstruktör / Vibrationsmatare / Specialmaskiner
Tode Petrovski
Mail: tode@bagenfelt.se
Direkt tel: 031-49 04 36
Mobil: 0737-17 95 66

Arbetsledare / Beredare / Vattenskärning
Stefan Jernberg
Mail: stefan@bagenfelt.se
Direkt tel: +46 31 49 04 32

CAM Beredare / Maskinverkstad
Roine Andren
Mail: roine@bagenfelt.se
Direkt tel: +46 31 49 04 39
Mobil:+46 708 49 90 07
 

Arbetsledare - Plåtverkstad / Leveransansvarig
Kent Oscarsson
Mail: kent@bagenfelt.se
Tel: 031-49 04 33
Mobil:+46 708 49 90 01
 

Arbetsledare - Maskinverkstad / Leveransansvarig
Lars Karlsson
Mail: lars@bagenfelt.se
Tel: 031-49 04 30

Mät & Kontrollansvarig / Maskinverkstad
Johan Bergholtz
Mail: johan@bagenfelt.se
Tel: 031-49 04 30

Ekonomi
Harry Lammasniemi
Mail: harry@bagenfelt.se
Direkt tel: 031-49 04 31

Sekreterare / Reception
Susanne Linden
Mail: susanne@bagenfelt.se
Tel: 031-49 04 30

Faktura e-mai: ekonomi@bagenfelt.se

Org. nummer: 556536-2000

 

Kontakta oss