Hur kan vi hjälpa dig?

Tveka inte att höra av dig om du vill veta mer om oss, våra maskiner eller vill komma i kontakt med någon av våra specialister. Fyll i dina uppgifter och beskriv gärna ditt ärende så återkopplar vi så snart som möjligt.

Ledning

person

Kristian Wejrum

person

Almir Hafizovic

vice VD
Mail: almir@bagenfelt.se
Direkt tel: 031-49 04 37
Mobil: 0708-49 90 09

person

Harry Lammasniemi

Ekonomiansvarig & Styrelseordförande
Mail: harry@bagenfelt.se
Direkt tel: 031-49 04 31
Mobil: 0708-49 90 00

Försäljning

person

Kristian Wejrum

Maskinvrkstad
/Plåtverkstad
Mail: kristian@bagenfelt.se
Direkt tel: 031-49 04 34
Mobil: 0708-49 90 02

person

Almir Hafizovic

Specialmaskiner / Vibrationsmatare / Automation /
Vibratorer / El
Mail: almir@bagenfelt.se
Direkt tel: 031-49 04 37
Mobil: 0708-49 90 09

person

Harry Lammasniemi

Klippverktyg / Garnet Sand
Mail: harry@bagenfelt.se
Direkt tel: 031-49 04 31
Mobil: 0708-49 90 00

person

Hans Brodin

Bandtransportörer
Mail: hans@bagenfelt.se
Direkt tel: 031-49 04 38

Mobil: 0708-49 90 04

Konstruktion

person

Almir Hafizovic

Projektledare & Konstruktör / Specialmaskiner / Vibrationsmatare
Mail: almir@bagenfelt.se
Direkt tel: 031-49 04 37
Mobil: 0708-49 90 09

person

Tode Petrovski

Konstruktör / Specialmaskiner
Mail: tode@bagenfelt.se
Direkt tel: 031-49 04 36

person

Hans Brodin

Konstruktör / Bandtransportörer
Mail: hans@bagenfelt.se
Direkt tel: 031-49 04 38
Mobil:0708-49 90 04

Produktion

person

Roine Andren

CAM Programmerare
Mail: roine@bagenfelt.se
Direkt tel: 031-49 04 39
Mobil: 0708-49 90 07

person

Johan Bergholtz

Mättekniker & Kvalitetsansvarig
Mail: johan@bagenfelt.se
Direkt tel: 031-49 04 30

person

Lars Karlsson

Arbetsledare / Maskinverkstad
Mail: lars@bagenfelt.se
Direkt tel: 031-49 04 30

person

Kent Oskarsson

Arbetsledare / Plåtverkstad
Mail: kent@bagenfelt.se
Direkt tel: 031-49 04 33
Mobil: 0708-49 90 01

person

Stefan Jernberg

Laserskärning / Vattenskärning
Mail: stefan@bagenfelt.se
Direkt tel: 031-49 04 32

Ekonomi & Administration

person

Harry Lammasniemi

Ekonomiansvarig
Mail: harry@bagenfelt.se
Direkt tel: 031-49 04 31
Mobil: 0708-49 90 00

person

Susanne Linden

Receptionist / Ekonomassisten
Mail: susanne@bagenfelt.se
Direkt tel: 031-49 04 30

Kvalitet & Mätteknink

person

Johan Bergholtz

Kvalitetssamordnare
Mail: johan@bagenfelt.se
Direkt tel: 031-49 04 30

Miljö & IT

person

Almir Hafizovic

Miljösamordnare / IT ansvarig
Mail: almir@bagenfelt.se
Direkt tel: 031-49 04 37
Mobil: 0708-49 90 09

Information

Vägbeskrivning
Klicka på länken nedan för vägbeskrivning etc från Eniro.
Läs mer